Lifestyle

Tipy na školní pomůcky s MEGA slevou

11.08.2020
Polovina prázdnin je za námi a září se rychlostí blesku blíží. Pro ty, co jdou do školy úplně poprvé i zkušené školáky, máme pár vychytávek, které jim začátek školního roku zpříjemní. A jak už to u nás bývá, za každý nákup získáte peníze zpět a tak bude mít radost i vaše peněženka.

Kam na školní pomůcky se slevou? 

Každoročně je začátek školního roku velkým oříškem hlavně pro rodiče. Obstarat všechny školní pomůcky zabere spoustu času a významně se podepíše i na rodinném rozpočtu. Pojďte na to letos chytře, vyvarujte se frontám v obchodech a nakupte vše, co vaše dítko potřebuje, online. Na e-shopu Patro.cz získáte na školní pomůcky od lepidel přes pastelky slevu 10%. Slyšíme, že 10% na vaši tlupu dětí nestačí? Podívejte se tedy na nabídku e-shopu Activáček, kde získáte slevu až 25%.


Matematika je hračka

S plnou výbavou jde učení jedna báseň. Všechny pomůcky do hodin matematiky jako jsou kružítka, pravítka nebo třeba kalkulačky najdete na e-shopu Sevt se slevou až 20%. 
Kam na aktovky? 

Už dávno nejsou školní tašky jen čtverec s popruhy. V dnešní době najdeme nepřeberné množství barev a vzorů, že nevíte, co si dřív vybrat. Naštěstí my v MIA Clubu, máme přehled o tom, kde najdete designové školní batohy a navíc se slevou. Navštivte stránky Topgal, kde získáte slevu až 59% na školní batohy, které jsou nejen designové, ale také uzpůsobené pro dětská záda. Pokud si nevyberete tam, nezoufejte. Máme pro vás další e-shop a tentokrát se slevou až 60%. Na Bagalio si vyberou spíše starší školáci, kteří ocení moderní design. 


První školní den v novém

Co si budeme povídat. Hlavně starší děti se chtějí první školní den tak trochu předvést. Proto jsme vybrali e-shopy, na kterých děti oblečete od hlavy až k patě a to za skvělé ceny. Uvidíte, že se do školy s novým outfitem budou těšit mnohem více. Na Boardstar získáte slevu 10% na celý nákup a na e-shopu Deichmann dostanete k jednomu páru dětských bot druhý zdarma. 


A tím zdaleka nekončíme. Podívejte se na všechny akce v naší sekci Back to School. Věříme, že s námi bude začátek školního roku hračka.

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Patro.cz sleva 6,9 %
Topgal.cz sleva až 3,9 %
BoardStar.cz sleva až 5,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook