Lifestyle

Jaký dárek pro babičku a dědu? Zabavte je na celý rok!

30.11.2020
Lámete si hlavu nad tím, co pořídit babičce a dědovi pod stromeček? Máme pro vás tipy, které jim zaručeně zvednou náladu po celý rok a vy budete mít radost, že jste vybrali dárek, který je potěšil.

Časopisy

Naši prarodiče si rádi uvaří čaj či kávu a na chvilku si odpočinou v křesle. Proto není od věci dát jim dárek, který využijí celý rok. Co třeba předplatné jejich oblíbeného magazínu? Tímto dárkem jim zpříjemníte chvíle a pod stromečkem se jistě neztratí. Předplatné a další nápady na dárky pro prarodiče najdete na e-shopu Babičkářství.


Křížovky

Pro ty, kteří neradi čtou máme tip na křížovkářský balíček. Proč kupovat jedny, když jich můžete koupit tucet a zabalit do krásného dárku? Křížovky jsou hit nejen u našich prarodičů, ale často i našich rodičů. A neztratí se doma ani na chalupě. 
Fotomagnety a kalendáře

Klasika, která se neomrzí. Každý prarodič miluje svá vnoučata a tak není od věci, zabalit jim překvapení plné fotek a radosti. At už si vyberete kalendář na nový rok nebo magnetky na ledničku, jistě budou potěšeni. 


Vychytávky do domácnosti

Přestože nám přijdou moderní technologie naprosto běžné, babička s dědou se jistě nadchnou nad vychytávkou, která jim zpříjemní život. Může jít třeba o masážní elektrickou podložku, sušičku ovoce nebo třeba nový fotoaparát. I naši prarodiče chtějí jít s dobou! Mrkněte se třeba na produkty TV product.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

TVproducts.cz sleva až 2,2 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook