Dárky pro tatínka

Vymyslet dárek mužům je pořádný oříšek. A když jde o tatínka, tak to chce opravdu velkou dávku fantazie. Vyberte si některý z našich oblíbených e-shopů, které vás inspirují.


 

Manstyle
2,8 % zpět

Stylové pánské oblečení pro každého muže

I muži si rádi oblečou něco pěkného na sebe. Vyberte mu tričko, mikinu nebo košili, která se stane jeho oblíbeným kouskem v šatníku. Potěšte ho kvalitou, kterou najdete na Man Style.

Hodinky.cz
4,4 % zpět

Hodinky jsou prostě šperkem pro muže.

Hodinky jsou dárek, který ocení každý muž. Zdůrazňují důstojnost, pečlivost i eleganci. Jsou doplňkem, který nezestárne a předává se z generace na generaci. Vyberte z množství kvalitních produktů ten pravý.


4Home.cz
2,2 % zpět

Design a funkčnost v jednom

Tráví celé dny na zahradě a když nepřeje počasí tak vylepšuje, co se dá, uvnitř domu? Vyberte mu pomocníka, který mu urychlí jeho práci. Pro všechny kutily najdete vybavení ve 4home. 

Hervis
2,8 % zpět

Sportovcem těm i duší

Ve zdravém těle zdravý duch. Najděte si na Hervis Sport náčiní, které udělá radost a dodá sebevědomí do dalšího snažení. Od tenisových raket přes fotbalové míče až po boxerské rukavice. 

Holime.cz
2,8 % zpět

Holící strojky nebo holící potřeby používá každý muž Na svých vousech si muži nechávají záležet. Ať má plnovous, strniště nebo je hladce oholen - je to jeho životní styl. Pořiďte mu vybavení, které mu udělá radost. V dnešním světe barber shopů si jistě i váš partner rád udělá chvilku jen pro své vousy.

Zážitky.cz
6,6 % zpět

Zážitky i z pohodlí domova

Svět se mění a s ním i dárky pod stromeček. Pokud chcete být originální a nespokojíte se pouze s ponožkami, pořiďte nějaký ze zážitků na doma. Nové chutě a nevšední příběhy se dají zažít i z obýváku. 

Nenašli jste svůj oblíbený obchod?
Doporučte nám ho!

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook