Dárky pro přítele

Už víte, jakým dárkem potěšíte vašeho přítele na Vánoce? Máme tipy pro sportovce, kutily i adrenalinové nadšence.Věříme, že si vyberete ten pravý.

BuďChlap!
2,8 % zpět
Luxusní kousky

Styl a nejnovější trendy. Pokud i  nedá dopustit na světovou módu, podívejte se na e-shop Buď chlap! a vyberte mu kousky, do kterých se zamiluje. Co třeba stylová kravata?

StyxUnderwear
6,1 % zpět

Originální a kvalitní pánské spodní prádlo pro něj

Nejdou vidět, ale přesto na nich opravdu záleží. Barevné, uplé i volné, vtipné i elegantní. Vybírejte z téměř nekonečného množství trenek, které potěší každou povahu.
Sportfotbal
4,4 % zpět
Fotbal je (až druhá) láska

Žije fotbalem? Amatér nebo zapálený sportovec? Vyberte mu nové vybavení pro jeho koníček. Pokud nevíte, co by ho právě teď potěšilo, darujte dárkový poukaz k volnému výběru. 

OKAY
3,3 % zpět

Nejžhavější technologie

Žhavé novinky od příslušenství pro mobily až po herní sady. Nechte si poradit a vyberte mu vychytávku, která ho posadí do kolen. Budou tyto Vánoce nezapomenutelné?
Kutil.cz
3,3 % zpět
Vše po čem muž touží
Někteří muži neznají odpočinek a nejraději by trávily volný čas v dílně, opravami bytu, auta, zkrátka všeho, co jim přijde pod ruku. Připravte pro něj balíček nářadí, které si zamiluje.
Nenašli jste svůj oblíbený obchod?
Doporučte nám ho!

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook