Dárky pro muže


Spartoo
2,5 % zpět

Z jakého dárku bude mít největší radost? Vyberte mu outfit z množství světoznámých značek a uvidíte, že tímto dárkem nepohrdne. Pokud si nejste jistí velikostí, darujte dárkový poukaz, který se jistě neztratí.

Adrop.cz
4,4 % zpět

Věnujte mu pořádný adrenalinový zážitek

Tak na tohle nezapomene. Muži a dobrodužství jde ruku v ruce. Darujte zážitek ve vzduchu, na zemi nebo ve vodě a dočkáte se neskutečného díku.

Alkohol.cz
5 % zpět

Dobré víno, kvalitní whiskey, drsný rum nebo prostě jen klasické pivko?

Chvilka se sklenkou dobrého a kvalitního alkoholu je taková malá oáza klidu. Od limitovaných edicí přes světoznámé značky  od rumů po vodku. Přidejte skleničky z broušeného skla a dárek je na světě.  

Electronic.Star.cz
2,8 % zpět

Technologické vychytávky muže prostě dostávají v každém věku. Od bezdrátových sluchátek až po herní konzole. Vyberte mu dárek, díky kterému vás bude na rukou nosit.

Manstyle
7,7 % zpět

Stylové pánské oblečení pro každého muže

I muži si rádi oblečou něco pěkného na sebe. Vyberte mu tričko, mikinu nebo košili, která se stane jeho oblíbeným kouskem v šatníku. Potěšte ho kvalitou, kterou najdete na Man Style. 

Trenýrkárna
6,1 % zpět

Originální a kvalitní pánské spodní prádlo pro něj

Nejdou vidět, ale přesto na nich opravdu záleží. Barevné, uplé i volné, vtipné i elegantní. Vybírejte z téměř nekonečného množství trenek, které potěší každou povahu.

Holime.cz
2,8 % zpět

Holící strojky nebo holící potřeby používá každý muž

Na svých vousech si muži nechávají záležet. Ať má plnovous, strniště nebo je hladce oholen - je to jeho životní styl. Pořiďte mu vybavení, které mu udělá radost. V dnešním světe barber shopů si jistě i váš partner rád udělá chvilku jen pro své vousy.

Hodinky.cz
4,4 % zpět

Hodinky jsou prostě šperkem pro muže.

Nejenom, že jim dodají na důležitosti, ale jsou také praktickým pomocníkem. Přestože žijeme ve 21.století a všichni vidíme čas na svých mobilech, hodinky si nesou sebou kus výjimečnosti. Budou se ty vaše dědit s otce na syna? 


Nenašli jste svůj oblíbený obchod?
Doporučte nám ho!

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook