Lifestyle

Kde a co nakoupíte nejvýhodněji? Jsou tady povánoční slevy!

06.01.2020
Nedostali jste pod stromeček to, co jste si skutečně přáli? Vybrali jsme pro vás TOP pět e-shopů, kde si splníte všechna povánoční přání za opravdu neuvěřitelné slevy. Nová sedačka nebo parfém za zlomek ceny? Pro nás žádný problém. Našli jsme slevy, kterým jsme ani my neodolali.

S novým parfémem do roku 2020

Jaký bude tento rok? Nová vůně ovlivní vaši náladu a přinese inspiraci. Na e-shopu Elnino právě teď probíhají slevy, které učarují každé dámě. Vybírejte z desítek světových vůní, které potěší vaše zážitky. Až do 8.1. nakoupíte se slevou až 70%.


Povánoční překvapení pro děti

Hračky pro děti jsou jedna z největších položek na seznamu dárků. Nezoufejte, pokud jste nemohli nejmenším koupit vše, co se v dopise pro Ježíška ukrývalo. Slevy totiž přišly i do e-shopu 4kids, kde nyní nakoupíte hračky se slevou až 40%. Třeba se tam bude ukrývat pravý dárek k narozeninám. 
Nový začátek, nový domov

Známe to všichni. Jakmile si doma pořídíme něco nového, ihned se nám tam žije lépe. Pro všechny milovníky změn máme dobrou zprávu. Möebelix odstartoval své povánoční výprodeje a je opravdu z čeho vybírat! Od nábytku až po bytové doplňky a to vše se slevou až 65%. 


AliExpress opět nezklamal

Ani populární e-shop AliExpress se nedrží pozadu. Odstartoval povánoční vlnu slevových akcí! Nyní nakoupíte vybrané produkty se slevou až 60%. Pokud jste přes AliExpress ještě nenakupovali, podívejte se do MIA life, kde najdete články, které vám nakupování na tomto oblíbeném e-shopu velmi usnadní.
Vybavte se na hory

Právě sportovní vybavení je po Vánocích velmi vyhledávaným produktem. Od nových lyží až po zimní outdoorové oblečení, to vše najdete v Hervisu za zlomek ceny. Ty totiž spadly až o 70%. A to není vše. S kódem HERVIS20 získáte na e-shopu další dodatečnou slevu 20%. Tešíte se, jak vyrazíte s novým vybavením na hory? 


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Parfemy-Elnino.cz sleva 2,8 %
Hervis sleva až 2,8 %
AliExpress sleva 4,4 %
Möebelix sleva až 2,2 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook