Lifestyle

Čtyři zabijáci podzimních depresí

17.09.2019
Polovina září je ta tam, slunce slábne a o slovo se začíná hlásit podzim. Sychravé počasí, déšť za okny a chladný vítr se vkrádají i do našich myšlenek. Není se čemu divit, že takto na podzim se derou deprese a chmurné myšlenky na povrch čím dál častěji. Obrňte se proti nim a prožijte barevný podzim, který vás rozveselí.

Hudba je lék

Teď ovšem nemyslíme nasadit sluchátka a je vyřešeno. Copak vás nikdy nenapadlo začít hrát na hudební nástroj? Piano, kytara, saxofon, … na výběr je toho spousta. Hudba v nás vyvolává nadšení a zápal, který jen tak nevyprchá. Jestli patříte k těm, co rádi otevírají nové možnosti a rádi se přiučí novým dovednostem, teď na podzim je ten správný čas začít. Vyberte si váš nový koníček v Hudebním centru.


Relax s knížkou

Zkuste jednou týdně vyměnit televizi za zajímavou knížku. Televize nás nenutí přemýšlet a náš mozek tak stále více zakrňuje. A to je přímo ráj pro všemožné deprese. Naopak s knížkou přinutíme mozkové závity pracovat na sto procent. Nevíte, jaký z titulů vybrat? Podívejte se na stránky internetového knihkupectví Kosmas. Najdete zde jak detektivky tak i klasické romány, stačí si vybrat, na  co máte právě chuť. 
Umami

Víte, že kromě čtyř základních chutí, vnímá náš mozek ještě jednu? V dávné Číně ji nazvali Umami. Je to chuť, která v nás vyvolává blažený pocit a dodává našemu tělu pozitivní vibrace. Mezi hlavní potraviny, které navozují pocit Umami patří i čokoláda. Proto si právě teď na podzim dopřejte kvalitní čokoládu, která pomůže zrelaxovat i ten nejvytíženější organismus. Velký výběr čokolády najdete na e-shopu LeChocolat


Teplo, teplo a zase teplo

Pokud jste smutní z končícího léta, netruchlete. Teď na podzim se otevírají brány všem cestovatelům, kteří rádi vyrazí za babím létem do jižních státu. Úderem podzimu se většina zájezdů, letenek i ubytování závratně zlevní. Využijete těchto slev na Bookingu a prodlužte si léto. SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Kosmas sleva až 2,2 %
Booking.com sleva až 2,2 %
LeChocolat sleva až 5,5 %
HudebníCentrum sleva 5,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook