Nakupování, výhody i zábava

Víkend doma? Podívejte se na žhavé podzimní akce

25.9.2020

Je to tady! Podzimní počasí se začíná ve velkém hlásit o slovo a podle předpovědi nás celý víkend čeká pořádný déšť. Proto jsme si pro ty z vás, kteří zůstáváte v suchu doma, připravili seznam víkendových akcí, které potěší vás, vaše čtyřnohé mazlíčky i celou rodinu.

Celý článek

DNY MARIANNE jsou plné péče a neodolatelných slev

18.9.2020

Dnes startují Dny Marianne. Jako každý rok se můžete těšit na spoustu slev, které potěší vaši duši i tělo a rozzáří vám váš den. Dny Marianne jsou plné péče, kterou si zaslouží každá žena. A nejen žena. Celý víkend můžete vybírat ze stovek slev, které jsou pro vás připravené. A u nás v MIA Clubu získáte za každý nákup další peníze zpět. Užijte si babí léto po svém a udělejte si radost.

Celý článek

Zvyšte svoji obranyschopnost

11.9.2020

Tento rok je jako na horské dráze a nikdo neví, co se bude dít dále. Posílit imunitu se teď na podzim hodí více než kdykoliv jindy. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás seznam užitečných vitamínů, ovoce a doplňků stravy, které vám posílí imunitu a dodají energii.

Celý článek

Potěšte své smysly a dopřejte si chvilku pohody

21.8.2020

Taky se vám stává, že byste po práci nejraději odjeli daleko za město a nic neřešili? Zná to snad každý, ovšem dost často to nejde. Doma musíme uklidit, zajít na nákup, vyvenčit psa a nakrmit rybičky. Pokud vám tento scénář tak trochu připomíná vaši každodenní rutinu, věřte, že v tom nejste sami. A tak jsme vytvořili seznam čtyř věcí, které pomáhají navodit klid a pohodu venkova, ikdyž jste zrovna ve městě.

Celý článek

Tipy na školní pomůcky s MEGA slevou

11.8.2020

Polovina prázdnin je za námi a září se rychlostí blesku blíží. Pro ty, co jdou do školy úplně poprvé i zkušené školáky, máme pár vychytávek, které jim začátek školního roku zpříjemní. A jak už to u nás bývá, za každý nákup získáte peníze zpět a tak bude mít radost i vaše peněženka.

Celý článek

Vitamíny a super potraviny, které pomáhají

19.5.2020

Připravili jsme si pro vás seznam vitamínů a potravin, které by měly tvořit každý vyvážený jídelníček. Společně s dostatkem zeleniny a ovoce je dobré myslet i na doplňky stravy, které tělu dávají vitamíny, které nejsme schopni získat z potravy. Zařaďte do jídelníčku některou za super potravin z našeho seznamu a pozorujte příznivé účinky na váš organismus.

Celý článek

Na co nezapomenout, když vyrážíte do hor?

10.5.2020

Přestože se v Česku nemůžeme pyšnit třítisícovkami (vlastně ani dvou) a z povzdálí závidíme naším sousedům Slovákům a Rakušanům, měli bychom vědět, co všechno je potřeba sbalit do batohu, když vyrážíme do hor. I v našich krajích můžeme narazit na mlhu, déšť a kroupy, zatímco v nížinách se lidé válí u vody.

Celý článek

Pusťte se do jarního úklidu, vyčistí vám to hlavu.

5.5.2020

Všichni to známe. Po dlouhém zimním období, kdy jsme skoro jako medvědi na půl v klimbu, se začne postupně oteplovat. Jaro je symbolem nových začátků. Je tedy přirozenou potřebou, že i my chceme všechno staré spláchnout. K tomu, abychom si mohli pořádně užít detox těla i mysli, je potřeba mít i kolem sebe hezky uklizeno. Tak se do toho pojďme pustit.

Celý článek

Jak se zabavit v karanténě?

26.3.2020

Už ji tady máme nějaký ten den a nikdo neví, jak dlouho to celé může trvat. Pokud už jste uklidili celý byt, několikrát přeskládali knihovnu a možná jste se vrhli i do úklidu sklepa, věřte, že teď nastal čas na odpočinek. Připravili jsme pro vás 5 aktivit, kterými se můžete v karanténě zabavit sami i s celou rodinou.

Celý článek

Myslete pozitivně a obrňte svoji obranyschopnost

16.3.2020

V této speciální situaci, kdy se musíme popasovat sami se sebou a být nablízku hlavně naší rodině a přátelům, je důležité neztratit chladnou hlavu a zachovat klid. Připravili jsme pár triků, které vám zvýší energii, dodají potřebné vitamíny a zvednou náladu. Pojďte se s námi na ně podívat.

Celý článek

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook