Nakupování, výhody i zábava

Kempování: nezbytná výbava

16.7.2019

Léto láká do přírody množství turistů. Jestli i vy jste jedni z těch, kteří podlehli kráse noční oblohy a spaním ve stanu, máme zde několik tipů, na které nezapomenout. A přidáváme také tipy, které celé kempování povznesou na novou úroveň. Všechny potřebné náčiní najdete na 4camping.

Celý článek

Kam za grilovačkou?

8.7.2019

Cítíte to? Grilovací sezóna začala. Tato kuchařská disciplína se i u nás stala doslova letní tradicí. Jestli ještě nemáte to pravé vybavení, najdete jej na Grilovani.cz. A pokud sháníte inspiraci, kam s přáteli a grilem vyrazit, tady máme hned několik míst, které najdete v Praze a Brně.

Celý článek

Léto je tu! Co s sebou na pláž?

20.6.2019

Konečně jsme se dočkali a teploty se pomalu šplhají výš. Ať už se za sluncem vydáte do cizí země k moři nebo sbalíte deku a pojedete na nejbližší bazén či k řece, máme několik tipů, jak si den u vody zpříjemnit. Na co nezapomenout a co musíte během dne dodržovat? Podívejte se na náš malý seznam letních vychytávek.

Celý článek

Potěšte tátu na Den otců

10.6.2019

I naši tátové si zaslouží den pro sebe. Ten přichází 16. června a my víme, co jim udělá radost. V MIA kategorii najdete spousty dárků, které můžete svému tatínkovi vybrat. Podívejte se na náš seznam, kde jsme pečlivě sepsali všechny vychytávky pro muže.

Celý článek

Jaký dárek na svatbu vybrat v roce 2019?

3.6.2019

Svatby jsou opět v plném proudu. A tak nastává každoroční otázka, co budoucím novomanželům přinést na jejich velký den D kromě finanční podpory? Opět jsme dali do kupy malý seznam originálních dárků, které novomanžele potěší.

Celý článek

Tipy na prodloužený víkend

1.6.2019

První svátky v červenci si chce každý užít do sytosti. Většina z nás si bere volno a i ti, co neodjeli k moři, se vydávají za zaslouženým odpočinkem. V Česku máme spousty krásných míst, kde můžete relaxovat, poznávat krajinu i chodit třeba na ryby. Nepřeberné množství zájezdů na prodloužený víkend najdete na Sleveru nebo Českém Kormidlu. A my zde přidáváme 3 tipy na top místa v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Celý článek

Den dětí se blíží. Víme, co je potěší.

16.5.2019

Každé dítě se těší na prvního června. Už máte pro to svoje připravené překvapení? Je nejvyšší čas podívat se na to, co mezi dětmi letí. Od malých přes ty velké - pro každého máme něco. Pojďme se společně podívat na hity, které letí u našich zlatíček.

Celý článek

OnaDnes: Oslavte s námi příchod jara!

9.5.2019

Rok uplynul jako voda a opět tu máme dlouho očekávanou akci OnaDnes. Od kosmetických přípravků přes oblečení až po drobnosti do domácnosti, to vše ve dnech od 13.5. - 19.5. Za neuvěřitelně nízké ceny. Udělejte si jarní dny o něco hezčí! Vybíráme pro vás několik tipů, které potěší vaše oči i duši.

Celý článek

Děkuji, mami!

25.4.2019

Maminky si to zaslouží. A nejen jednou do roka. Pokud chcete potěšit letos mámu na Den matek, který je 12. května, mrkněte se na tipy, které jsme pro vás vybrali. Nezapomeňte k tomu přibalit kytičku a krásný jarní dárek je na světě.

Celý článek

Kouzelná místa na 1. máje

25.4.2019

Po celém Česku jsou stovky míst jako z pohádky, jen je najít! My si posvítili na pět míst, kde můžete prožít kouzelný první máj. Kam se na svátek zamilovaných vydáte vy?

Celý článek

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook