Nakupování, výhody i zábava

Jak se zabavit v karanténě?

26.3.2020

Už ji tady máme nějaký ten den a nikdo neví, jak dlouho to celé může trvat. Pokud už jste uklidili celý byt, několikrát přeskládali knihovnu a možná jste se vrhli i do úklidu sklepa, věřte, že teď nastal čas na odpočinek. Připravili jsme pro vás 5 aktivit, kterými se můžete v karanténě zabavit sami i s celou rodinou.

Celý článek

Myslete pozitivně a obrňte svoji obranyschopnost

16.3.2020

V této speciální situaci, kdy se musíme popasovat sami se sebou a být nablízku hlavně naší rodině a přátelům, je důležité neztratit chladnou hlavu a zachovat klid. Připravili jsme pár triků, které vám zvýší energii, dodají potřebné vitamíny a zvednou náladu. Pojďte se s námi na ně podívat.

Celý článek

Volání lásky aneb tipy na maličkosti

6.2.2020

Láska je všemocná a když ji můžete rozdávat kolem sebe, máte ten největší dar. Potěšte svoji drahou polovičku malou pozorností, která vyjádří vše, co k dané osobě cítíte. Našli jsme pro každého něco a vám už stačí si jen vybrat. Více nápadů najdete v sekci MIA Club dárky v sekci Valentýn.

Celý článek

Nastartujte svoje zdraví a připravte se na rok 2020

21.1.2020

Konec roku je pro náš organismus náročným oříškem. Tuny cukroví a válení se na gauči našemu zdraví ani psychice moc neprospějí. Vybrali jsme potraviny a rituály, které vás hodí stoprocentně do kondice.

Celý článek

Kde a co nakoupíte nejvýhodněji? Jsou tady povánoční slevy!

6.1.2020

Nedostali jste pod stromeček to, co jste si skutečně přáli? Vybrali jsme pro vás TOP pět e-shopů, kde si splníte všechna povánoční přání za opravdu neuvěřitelné slevy. Nová sedačka nebo parfém za zlomek ceny? Pro nás žádný problém. Našli jsme slevy, kterým jsme ani my neodolali.

Celý článek

Black Friday je tady! Jak se vyznat ve stovkách slev a vybrat ty správné dárky?

11.11.2019

Jako každý rok před Vánoci začnou prodejci brát své zákazníky přímo útokem. Předhánějí se o to, kdo nabídne větší slevu, přidá dopravu zdarma nebo extra dárek za nákup. Takovému nátlaku je často těžké odolat. Proto máme malý trik, jak si nenechat utéct ty správné slevy, neutrácet zbytečně moc a potěšit každého v rodině. Vytipovali jsme e-shopy, kde nakoupíte ve slevách ty správné dárky pro celou rodinu.

Celý článek

Slevové kupóny na AliExpress

11.11.2019

V minulém článku jsme vám ukázali, jak si zpříjemnit nakupování na e-shopu AliExpress. Dnes se podíváme na slevové kupóny, díky kterým budou vaše nákupy stát doslova jen pár kaček. Vybírat můžete ze dvou druhů slev, které lze kombinovat dohromady nebo každou využít zvlášť.

Celý článek

Podzimní “nutnosti” do bytu

22.10.2019

Dny se pomalu začínají zkracovat a přibývá deštivých dnů. Podzim se jistě hlásí o slovo. V tomto (ne)čase se více a více uchylujeme do svých domovů a tak bychom se hlavně tam měli cítit opravdu skvěle. Zkuste si najít chvilku času a podívat se na vychytávky, které rozzáří i ty nejvíce šedé dny. Vybrali jsme pro vás čtyři podzimní nutnosti, které připraví to pravé kouzlo domova.

Celý článek

Pět žhavých titulů pro knihomoly

8.10.2019

Horký čaj, teplé ponožky a huňatá deka budou následující měsíce našimi nejlepšími přáteli. Co nejraději děláte v schravých dnech vy, když za okny prší a prší celé hodiny? U nás v kanceláři jsme se shodli na knize. Je to relaxace, která uvolní přebytečné myšlenky a vtáhne nás do jiného světa, že zapomeneme na všední starosti. Vybrali jsme pět horkých titulů, které byste tento podzim neměli prošvihnout.

Celý článek

Jak nakupovat na AliExpressu ještě pohodlněji?

6.10.2019

AliExpress je jeden z nejoblíbenějších e-shopů na světě. Plno lidí však neví, jak si nakupování na těchto webových stránkách ještě více ulehčit a mít z nákupu opravdu radost. Proto jsme dali do kupy několik bodů, které vám pomohou lépe se zorientovat na stránkách Aliexpressu a najít vše, co hledáte, opravdu v mžiku. Hlavně teď před Vánoci se vám naše nápověda bude jistě hodit.

Celý článek

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook