Nakupování, výhody i zábava

Pusťte se do jarního úklidu, vyčistí vám to hlavu.

20.3.2019

Všichni to známe. Po dlouhém zimním období, kdy jsme skoro jako medvědi na půl v klimbu, se začne postupně oteplovat. Jaro je symbolem nových začátků. Je tedy přirozenou potřebou, že i my chceme všechno staré spláchnout. K tomu, abychom si mohli pořádně užít detox těla i mysli, je potřeba mít i kolem sebe hezky uklizeno. Tak se do toho pojďme pustit.

Celý článek

Vitamíny a super potraviny, které pomáhají

20.3.2019

Protože se blíží světový den zdraví, připravili jsme si pro vás seznam vitamínů a potravin, které by měly tvořit každý vyvážený jídelníček. Společně s dostatkem zeleniny a ovoce je dobré myslet i na doplňky stravy, které tělu dávají vitamíny, které nejsme schopni získat z potravy. Zařaďte do jídelníčku některou za super potravin z našeho seznamu a pozorujte příznivé účinky na váš organismus.

Celý článek

Zdravý spánek nadevše aneb jak na něj

11.3.2019

Říká se, že nejlepší spánek je po třech, šesti a nebo devíti hodinách. A také se říká, že by měl člověk spát alespoň 8 hodin a probudit se jen v REM fázi. O spánku se toho říká opravdu hodně a tak jsme se chtěli tomuto problému trochu podívat na zoubek. Seřadili jsme k sobě několik faktorů, které náš spánek skutečně ovlivňují a jejich náprava vám pomůže zlepšit kvalitu spánku.

Celý článek

Oslavte den svatého Patrika v irském pubu

10.3.2019

Den Svatého Patrika je irský státní svátek, opěvující patrona Irska, svatého Patrika. Slaví se 17. března a bujaré oslavy se rozmohly po celém světě.

Celý článek

Překvapte na MDŽ každou ženu

26.2.2019

Mezinárodní den žen se blíží. Osmého března se zaplní květinářství a pánové budou chtít potěšit svoji blízkou duši voňavým překvapením. Jestli se chystáte darovat vaší ženě, mamince, babičce nebo třeba sestře něco trvanlivějšího než květinu, vybrali jsme pro vás několik tipů, jak je skutečně rozveselíte.

Celý článek

Svatební speciál část I. Svatba na vlastní pěst

11.2.2019

Hlavní svatební sezóna se pomalu blíží, TO DO list se zvětšuje a tím i náklady na svatbu. Uspořádat svatbu není žádná legrace. Kdo si tím už prošel, určitě má v zásobě spousty a spousty zábavných příběhů o tom, co se kde pokazilo a jak se to horko těžko muselo dohánět. My ovšem víme, že se i takováto velká událost dá zvládnout bez pomocí agentur a tak na mnoha položkách ušetřit. Nelamte si hlavu s tím, že vám občas něco nevyjde podle vašich představ. Uvidíte, že pár dní po svatbě se těmito historkami budete náramně bavit. Pro všechny budoucí novomanžele jsme si připravili pár praktických tipů, na kterých můžete ušetřit a vyškrtnout si je ze seznamu úkolů.

Celý článek

Letos bude mít Valentýn grády

25.1.2019

Uběhl rok a zase tady máme Valentýn. Pokud cítíte, že zaběhnout do supermarketu a chňapnout čokoládu s fialovou krávou, není to pravé ořechové, tak čtete správný článek. My si pro vás totiž připravili několik tipů na nezapomenutelného Valentýna. Ať už jste spolu rok, dvacet nebo dva měsíce, na chvíli se zastavte a udělejte si romantický den, večer nebo celý víkend jen pro vás dva.

Celý článek

Vysvědčení je tady! Máte už překvapení pro vaše děti?

23.1.2019

Pro někoho hurá pro někoho jejda. Ať už je vaše dítě premiant nebo přinese občas domů nějakou tu trojku, trochou motivace nic nezkazíte. Určitě si sami pamatujete, jak vás rodiče brali do cukrárny nebo pořídili malou drobnost, kterou jste si dlouho přáli. Udělejte i vy svým dětem radost. Máme pár tipů, co potěší všechny školou povinné.

Celý článek

Bez cvičení to nejde aneb malý průvodce po kurzech

23.1.2019

Každý leden vkládá spousta žen velké úsilí do nejrůznějších hubnoucích procedur a zdravého životního stylu. Co si budeme povídat, pokud chceme shodit nějaké to kilo dolů, bez pohybu to prostě nepůjde. Nejdůležitější je najít si takový druh pohybu, který nás bude bavit. Proto jsme si pro vás připravili malý seznam kurzů, které vám pomohou lépe se zorientovat v tom, co by vás mohlo bavit.

Celý článek

Na věku nezáleží, záleží na šatech. Buďte královnou plesu, ať je vám 30, 40 nebo 50.

9.1.2019

Plesová sezóna právě začíná. Rok co rok plno párů vyráží na nejrůznější velkolepé akce a tak nemůžeme opomenout i množství krásných šatů, ve kterých se ženy chtějí na společensky významných událostech předvést. Pokud se i vy letos chystáte vyrazit na nějaký, ať už menší či větší ples, bude vám jistě k nápomoci náš malý průvodce po plesové garderobě. Stylů je opravdu mnoho, ale základní pravidla zůstávají stejná. Plesové šaty by měly být ve většině případů dlouhé a upoutat by měl zvláště střih a výraznější doplňky. Vynechali bychom přehnaně výrazné a křiklavé barvy jako je žlutá, oranžová, svítivě zelená a tyrkysová. Velkou parádu uděláte i v černé, červené nebo třeba tmavě fialové. Pokud chcete, aby je celý váš outfit propojovala jedna myšlenka, je dobré poradit se s kadeřníkem a vizážistou.

Celý článek

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook