Lifestyle

Zvyšte svoji obranyschopnost

11.09.2020
Tento rok je jako na horské dráze a nikdo neví, co se bude dít dále. Posílit imunitu se teď na podzim hodí více než kdykoliv jindy. Proto jsme se rozhodli připravit pro vás seznam užitečných vitamínů, ovoce a doplňků stravy, které vám posílí imunitu a dodají energii.

Vitamín C a ibiškový čaj

Jeden z nejdůležitějších vitamínů je Cčko. Nejčastěji ho v běžné potravě přijímáme skrz ovoce. Pokud jej chcete doplnit, stačí si jednou za den vzít jednu tobolku vitamínu C (běžně dostupný v lékárnách) nebo vypít několik šálků ibiškového čaje. Ibišek se nachází prakticky v každém z ovocných čajů. 

Jakmile začne sluníčko slábnout, je také potřeba doplnit vitamín D a to nejlépe pravidelně každý den přes celou zimu. Vitamín D nám mimo jiné pomáhá k dobré náladě a od bolesti hlavy. Další důležité vitamíny, které nám pomáhají s obranyschopností jsou vitamíny B6 Aa B12, železo a také hořčík. Vitamíny za zvýhodněné ceny najdete také na e-shopu Benu lékárny


Borůvky jako modrý lék

Jeden z nejvýznamnějších antioxidantů jsou borůvky. Dokonce látky obsažené v borůvkách jsou prevencí vzniku rakoviny. A co si budeme povídat, mají je rádi úplně všichni. Jako malý tip vám dáme ještě radu ohledně slupek z ovoce a zeleniny. Pokud patříte k těm, kteří slupky odkrajují, zkuste se tomuto zvyku vyhnout. Ve slupkách se nachází vyšší koncentrace vitamínů než v dužině, čistí střeva a tak jsou přínosné pro vaše zažívání.




Pročistěte si organismus zeleným zlatem. 

Chlorella a zelený ječmen - doplňky stravy, které v posledních letech se staly skoro až módním trendem. To nemění nic na faktu, že jsou skutečným přínosem pro náš organismus. Pokud se rozhodnete pro podzimní hloubkový detox, určitě je na místě pořídit si i tyto pomocníky. Koupíte je například v e-shopu Benu lékárny. 


Doplňte minerály skrze tuto očistnou koupel.

Teplá koupel je nejenom skvělá relaxace, ale také dobíjí tělo potřebnou energii a dostává do něj minerály. Udělejte si chvilku pro sebe, pořiďte si Himálajskou sůl nebo jakoukoliv jinou, která je určená pro koupele a na chvilku se ponořte do oázy uvolnění. My v MIA Clubu máme nejraději koupelové soli, které jsou obohaceny o citrusovou trávu nebo levanduli.


Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook