Vybíráme 5 e-shopů, se kterými je začátek školního roku hračka

05.08.2019
Víme, jak těžké je připravit dítě na začátek školního roku. A to nemluvíme o tom, když je těch dětí více. Proto jsme si už nyní připravili seznam e-shopů, na kterých ušetříte a začátek roku zvládnete raz dva. Pojďme se společně podívat, které to jsou.

Papírnictví Pavlík

Od batohů přes penály až po sešity. V tomto online papírnictví vyberete ty pravé předměty pro kluka i holku s nejrůznějšími motivy podle jejich přání. Na výběr máte ze zaběhlých značek i z úplných novinek. Využít můžete i dopravy ZDARMA a přes MIA Club získáte na celý nákup 3,9% slevu.


Topgal

E-shop Topgal se zaměřuje na kvalitní batohy, které jsou ergonomicky tvarované pro dětská záda. Kromě téhle bezesporu skvělé výhody nabízejí batohy v moderních designech, jak pro ty menší děti, tak i pro zdatné školáky. Díky těmto batohům budou děti chodit do školy o něco raději.
Insportline

Začátek nového roku se neobejde také bez pořádné výbavy do tělocviku. Ať už sháníte boty, kraťase nebo třeba tenisovou raketu, podívejte se na nabídku Insportline. Plavání, fotbal, ping pong? Nechte malé sportovce zazářit.


OdKarla

Dalším velkým bodem na seznamu “Už se blíží škola” jsou sešity. Na stránkách OdKarla.cz najdete nejen sešity , ale i učebnice a pracovní pomůcky, které se hodí k zopakování učiva.


Music city

Projevilo vaše dítko touhu začít hrát na hudební nástroj? Vyzkoušejte jeho talent a pořiďtemu vše potřebné v Music city. Od kytar přes piána až po noty najdete zde vše, co bude potřebovat. Jestli hudebním nástrojům sami moc nerozumíte, v Music city vám hravě poradí.


Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook