Lifestyle

Volání lásky aneb tipy na maličkosti

06.02.2020
Láska je všemocná a když ji můžete rozdávat kolem sebe, máte ten největší dar. Potěšte svoji drahou polovičku malou pozorností, která vyjádří vše, co k dané osobě cítíte. Našli jsme pro každého něco a vám už stačí si jen vybrat. Více nápadů najdete v sekci MIA Club dárky v sekci Valentýn.

Parfém z lásky

Čich je jeden z orgánů, přes který proudí i naše láska. Vyberte své drahé polovičce parfém, který probudí vášeň a nastartuje nové zážitky. Někdo má rád květinové romantické vůně, jiný zase magické kořeněné. Vybrat ten pravý můžete na parfumerii Elnino, kde vám pomohout najít ten pravý.


Květina

Kdy naposledy jste seděli s vaším partnerem na louce? Květinou řeknete mnohé a rozzáří oči snad každé ženě. Navíc ji můžete překvapit třeba v práci nebo doma a vyjádřit jí tím vaši obrovskou lásku. Jaká květina nejvíce padne vaší ženě? Podvejte se na květomluvu a na Květiny Express vyberte tu pravou. 
Svůdná chvíle

Váš partner si jistě zaslouží chvilku vrušení a intimity, kterou hravě vykouzlíte s novým spodním prádlem. Na stránkách Vivantis najdete množství spodního prádla, které z obyčejného věčeru vykouzlí nezapomenutelný zážitek. Vybírat můžete z vášnivé rudé barvy nebo tajuplné modré. Nobo snad luxusní černý satén? 


Jsi sladká jako 

… jako pralika. To, že láska prochází žaludkem je známá věc. A čokoládou nepohrdne nikdo. Vybírejte z těch nejlahodnějších čokolád na Chocolissimo a dopřejte si nevšední požitek. Uvidíte, že celý večer dostane smyslnou sladkou tečku, která zorráří celý Valentýnský den. 


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

KvětinyExpres sleva až 5,5 %
Chocolissimo.cz sleva až 4,4 %
Parfemy-Elnino.cz sleva 2,8 %
Vivantis.cz sleva 4,2 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook