Lifestyle

Smoothie maker pro maminku i sestru. Dárek, se kterým tyto Vánoce zabodujete.

02.11.2020
Lámete si hlavu nad tím, co zabalit mamince pod stromeček? Trhákem letošních Vánoc jsou smoothie makery. A tak jsme pro vás připravili malou ochutnávku těch, které nás zaujaly svými funkcemi nebo designem. Tento praktický pomocník nezapadne v žádné domácnosti.

Dellimano nutri Bullet 

Klasický smoothie maker v designovém provedení. Rozzářete oči mamince s tímto elegantním mixérem, který dokáže vykouzlit z každé zeleniny i ovoce hladkou a hlavně zdravou pochoutku. Přihoďte knížku o smoothie receptech a dárek je na světě. Seženete jej na e-shopu Okay.


Smoothie mixér President

Tak toto je panečku jízda. S tímto mixérem připravíte nejen výdečné ovocné koktejly, ale rozmixuje dohladka téměř cokoliv, co si budete přát. Vyzkoušeli jste někdy oříškové máslo nebo dokonale jemný hummus? Revoluce v mixování je tady. Seženete jej na e-shopu Tescoma.Polévkovar President

Ještě jste neměli tu čest seznámit se s polévkovarem a mixérem 2v1? Tak tady jej máte. Pokud si vaše maminka libuje v dokonale hladkých krémech, je polévkovar dokonalým dárkem. Nejenže polévku rozmixuje, ale také ji uvaří. Ušetřete mamince práci a pořiďte ji tohoto skvělého pomocníka. Seženete jej na e-shopu Tescoma.


Smoothie maker Concept

Hledáte sadu mixéru a nádob pro uskladnění? Tato sada splní vaše očekávání. V jednoduchosti je krása a tento levnější, výkonný pomocník vás nadchne. Společně s lahvemi, které se hodí i do každé tašky, budete mít vždy zdravou svačinu u sebe. Seženete jej na e-shopu Okay.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

OKAY sleva 3,3 %
Tescoma sleva až 6,6 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook