Lifestyle

Překvapte na MDŽ každou ženu

26.02.2019
Mezinárodní den žen se blíží. Osmého března se zaplní květinářství a pánové budou chtít potěšit svoji blízkou duši voňavým překvapením. Jestli se chystáte darovat vaší ženě, mamince, babičce nebo třeba sestře něco trvanlivějšího než květinu, vybrali jsme pro vás několik tipů, jak je skutečně rozveselíte.

Pro všechny dámy


  • Koše nejsou nuda

Myslíte si, že dárkové koše jsou dnes přežitkem? To jste ještě neslyšeli o službě Zdravý koš. Na tomto e-shopu narazíte na desítky balení, která obsahují jak množství zdravých surovin, tak i plno voňavých lahviček. Stačí si vybrat tu správnou sadu a objednat rovnou k vám domů.


  • Ponořte ji do fantazie

Od motivačních diářů až po romantické bestsellery. Určitě ji znáte lépe než kdokoliv jiný. Vyberte ji papírovou lásku podle její povahy a určitě nešlápnete vedle. V knihkupectví Kosmas si vybere každý.


  • Vůně jara

Možná to neřekla nahlas, ale každá žena si v hloubi duše přeje rozbalit voňavé překvapení. Udělejte si radost a vyberte ze světoznámých vůní za skvělé ceny. Asi víte, na koho si vzpomene pokaždé, když vezme voňavku do ruky. Spousty vůní najdete na NOTINO.
Pro babičky i tetičky

Moderní babičky už dávno nesedí hodiny nad pletením. Některé si raději vezmou do ruky poutavý román a nalijí sklenku vína. Jiné nazují pohorky a vyrazí do prudkých svahů českých hor. A ty další se i v pokročilém věku rády naučí novým dovednostem. Chcete mít z babičky fotografku? Žádný problém, na e-shopu Babičkářství se i té vaší splní všechna přání.


Pro maminku

Krása a dokonalá práce. To jsou ručně vyráběné náramky Lavaliere. Jejich krása se skrývá v kvalitních přírodních kamenech s prvky zlata, stříbra a chirurgické oceli. Jak se asi bude vaše maminka tvářit, až otevře krabičku překrásných šperků?


Pro manželku

Jarní únava si nevybírá. A pokud to na vaší ženě nejde poznat, tak věřte, že to umí jen dobře maskovat. Překvapte ji dárkem, který uklidní její mysl a nastartuje tělo novou energií. V zásobě máme několik tipů na wellness pobyty jak v Česku tak i v zahraničí. Vyberte si jeden a vytáhněte manželku na odpočinkový víkend do lázní.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Kosmas sleva až 2,2 %
Babičkářství sleva 11 %
Lavaliere sleva až 6,6 %
Notino.cz sleva 5,5 %
ZdravýKoš sleva až 1,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook