Lifestyle

Podzimní “nutnosti” do bytu

22.10.2019
Dny se pomalu začínají zkracovat a přibývá deštivých dnů. Podzim se jistě hlásí o slovo. V tomto (ne)čase se více a více uchylujeme do svých domovů a tak bychom se hlavně tam měli cítit opravdu skvěle. Zkuste si najít chvilku času a podívat se na vychytávky, které rozzáří i ty nejvíce šedé dny. Vybrali jsme pro vás čtyři podzimní nutnosti, které připraví to pravé kouzlo domova.

Zachumlejte se.

Slyšeli jste už o Hygge? Tak seveřané nazývají pocit štěstí, klidu, spokojenosti. Jedním ze základních principů Hygge je útulnost. Nakupte deky, polštáře i koberečky a obklopte se jimi, kdekoliv to jde. Sami poznáte, že těchto pár změn promění váš domov v místo, odkud se vám nebudou chtít vytáhnout ani paty. Na e-shopu 4home jich najdete desítky. 


Příroda a zase jenom příroda

Obklopit se přírodou v dnešní uspěchané době má pozitivní účinky, jak na mysl tak i na tělo. Palmičkám v květináči už odzvonilo, teď je na řadě design. Slyšeli jste už o závěsných květináčích na strop nebo na stěnu? Tyto stylové doplňky s živými rostlinami vás přivedou v mžiku na jiné myšlenky. Vyberte si ten váš květináč na Bonami
Rozviťte, co se dá!

Krátké dny a dlouhé noci přes zimu nám v dobré náladě také moc nepřidají. Avšak nemusíme hned házet flintu do žita. Na e-shopu Butlers seženete spoustu designových lampiček, se kterými váš byt bude “prosluněn” i v té nejtemnější noci. Kromě toho můžete po místnosti rozmístit skleničky s vonnými svíčkami a dodat celému prostoru nezapomenutelné kouzlo. 


Horké potěšení

Přes léto jsme se chladili ledovými koktejli a přemírou zmrzlinových pohárů. Teď ovšem přichází čas, kdy si můžeme připravit čokoládové Fondue. Jistě jste už o něm slyšeli a pokud jej ještě nemáte doma, tak rychle pro něj. Tato vychytávka do kuchyně vám v podzimních dnech připraví nejedno sladké potšení. Stačí v kahánku rozehřát čokoládu a vybrat ovoce podle vaší fantazie. SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

4Home.cz sleva až 2,2 %
Butlers sleva až 5,5 %
Bonami sleva až 3,3 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook