Lifestyle

Víkend doma? Podívejte se na žhavé podzimní akce

25.09.2020
Je to tady! Podzimní počasí se začíná ve velkém hlásit o slovo a podle předpovědi nás celý víkend čeká pořádný déšť. Proto jsme si pro ty z vás, kteří zůstáváte v suchu doma, připravili seznam víkendových akcí, které potěší vás, vaše čtyřnohé mazlíčky i celou rodinu.

Kabáty se slevou 30%

Ještě jste si nevybrali podzimní oblečení na sezonu 2020?  Na e-shopu AboutYou získáte celý víkend slevu 30% na  stylové kabáty a bundy,  které vás nejen ochrání před nepřízní počasí, ale také vyzdvihnou váš outfit. 


Třešnička na outfitu se slevou 30%

Abyste přivedli vás outfit k dokonalosti,  nemůžete zapomenout na boty.  Využijte víkendové nabídky e-shopu eObuv a získejte 30% slevu. Od tenisek po podzimní polobotky,  pro muže i ženy,  vybere si zkrátka každý. A my v Mia Clubu vám k tomu přidáme další dodatečnou slevu.
Sleva 15% na celý sortiment Super ZOO

Ať už máte doma pejska, kočičku nebo rybičky v Super ZOO si vybere každý. Kromě krmení a pamlsků najdete  na e-shopu také vychytávky, které vám ulehčí nejen péči o srst vašich mazlíčků, ale také čistící přípravky terárií, hračky a spoustu dalšího. SuperZoo je jeden z největších online zverimexu v Česku a věříme že si každý milovník zvířat vybere to své. 


Pomocníci do kuchyně se slevou 20%

Na závěr tu máme 20% slevu na celý sortiment na e-shopu Tescoma. Co si budeme povídat, Vánoce jsou za dveřmi a s tím přichází i období pečení cukroví a přípravy všemožného jídla. Pořiďte si chytré pomocníky a zpříjemněte si čas v kuchyni. 


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

ASKO-nábytek sleva 2,8 %
SuperZoo sleva až 2,8 %
Tescoma sleva až 6,6 %
AboutYou sleva 8,3 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook