Lifestyle

Nastartujte svoje zdraví a připravte se na rok 2020

21.01.2020
Konec roku je pro náš organismus náročným oříškem. Tuny cukroví a válení se na gauči našemu zdraví ani psychice moc neprospějí. Vybrali jsme potraviny a rituály, které vás hodí stoprocentně do kondice.

Superpotraviny pomáhají

Detoxikace organismu je čas od času nezbytná. Pokud jste ještě neslyšeli o superpotravinách, je na čase, si některé z nich představit. První za zmínku stojí Goji neboli kustovnice čínská, která chrání naše játra. Další z řady super potravin je Chlorella, která na sebe váže těžké kovy a odvád je z těla pryč. Spoustu doplňků stravy, které pomáhají detoxikaci najdete na stránkách Dr.Max.


Cvičte každé ráno.

Nemusíte chodit na hodiny a hodiny do posilovny, ale protáhnout se každé ráno na 15 minut, je až nutností. Na e-shopech jako je Insportline seženete jógamatku, závaží i gymbally, se kterými vás každé cvičení bude bavit. 




Relaxace mysli

Zaměřte na chvíli svoji pozornost do sebe. Nechte odplynout staré křivdy a otevřete se novým zížitkům. Začátek roku je hektický a mnohdy se nám tohle malé zastavení nedaří vložit mezi desítky povinností, které máme. Udělejte si chvilku jen pro sebe, napusťte si vanu, zapalte svíčky a s příjemnou hudbou zavřete na chvlku oči. Meditační a relaxační hudby najdete například na Audiotéce. 


Odpojte se

Sociální sítě na nás každý den chrlí tisíce zbytečných zpráv a my tak ztrácíme pozornost od toho, co je skutečně důležité a z čeho máme radost. Zkuste si dát určitý čas přes den, který si vyhradíte pro odpovědi na zprávy přátel a projíždění Instagramu, a pro zbytek dne se prostě odpojte. Sami uvidíte, že se vůbec nic převratného za tu dobu nestane.


Udělejte si radost

Je známo, že nové věci nám zvednou náladu o 100%. Nemusíte ani vycházet z domu a na e-shopu AboutYou seženete spousty hadříků ve slevě, které vám vykouzlí úsměv na rtech. Nechte se hýčkat i v roce 2020 a zalijte své dny pozitivní energií.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Dr.Max sleva 5,5 %
InSPORTline.cz sleva až 2,5 %
AboutYou sleva 8,3 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook