Lifestyle

Náš průvodce po cvičebních kurzech II. aneb nejvyšší čas, jak zhubnout do plavek!

15.04.2019
Minule jsme vám představili Pilátes, Hot jógu, Jumping, cvičební program H.E.A.T. a jak se můžete sami stát trenérem. Dnes vám ukážeme další cvičební metody, se kterými shodíte těch posledních pár přebytečných kil raz dva. Každý, kdo se někdy rozhodl změnit své návyky a svůj životní styl, ví, že to stojí opravdu velkou námahu. Nicméně stačí překonat prvních 30 dní a sami uvidíte, že si na novou aktivitu tak zvyknete, že si bez ní nebudete dokázat představit den.

Plavání

Sport, který většina lidí má spojený hlavně s létem, má blahodárné účinky nejen na naši kondici ale i na naši pokožku. Jestli se rozhodnete začít chodit plavat, vemte sebou na bazén i plavací brýle. Možná se vám ze začátku bude zdát nekomfortní potápět hlavu po každém nádechu, po chvíli si ale na tento nový pohyb zvyknete a ulevíte tak krční páteři. Navíc je plavání s hlavou pod vodou skvělou relaxací. Celodílné plavky i brýle seženete na InsportLine.


TRX

Je jeden z nejžádanějších sportů v poslední době. Pomáhá nám vybudovat silnou a zdravou postavu s důrazem na posilování vnitřních svalů těla. V překladu TRX znamená cviky pro zatížení celého těla a na tomto principu fungují i všechny cviky. Při TRX využíváme speciálních úchytů zavěšených na tyči či ve zdi a společně s trenérem provádíme jednotlivé úkony po několika opakováních. Určitě bychom doporučovali strávit pár hodin pod dozorem, než si TRX pořídíte domů a začnete cvičit sami. Při každém sportu záleží více na tom jak cviky provádíme než kolikrát je uděláme.
Tabata

Tento exotický název v sobě skrývá intenzivní trénink zaměření na spalování tuků. Tabata kombinuje posilování různých svalových partií a zaslouženého odpočinku v poměru 2:1. Pokud se rozhodnete s Tabatou začít, myslete na to, že bez ručníku se neobejdete. Pečlivě vybrané cviky a jejich návaznost vás nenechají oddechnout. K tomuto sportu nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Postačíte si s podložkou na jógu, kterou seženete na Top4sport.Bosu

Tento druh sportu se stal už i v Česku naprostou klasikou. Kombinuje posilovací cviky s balančními a to celé na nestálé polokouli zvané Bosu. Tento “polomíč” je skvělý k posilování jakékoliv části těla, třeba i na ochablé zádové svalstvo. S Bosu se skamarádíte za chvíli a tak můžete cvičit i během vašeho oblíbeného pořadu v televizi. Pořiďte si bosu na InsportLine.cz


Vybrali jste si sport, kterému se začnete věnovat? Držíme vám palce při vašem snažení, nepřestávejte a věříme, že letos to dotáhnete do konce.

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

InSPORTline.cz sleva až 2,8 %
Top4sport sleva až 1,7 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook