Lifestyle

Myslete pozitivně a obrňte svoji obranyschopnost

16.03.2020
V této speciální situaci, kdy se musíme popasovat sami se sebou a být nablízku hlavně naší rodině a přátelům, je důležité neztratit chladnou hlavu a zachovat klid. Připravili jsme pár triků, které vám zvýší energii, dodají potřebné vitamíny a zvednou náladu. Pojďte se s námi na ně podívat.

Obrňte se

Věděli jste, že otužování je prospěšné nejen pro vaše tělo ale i psychiku? Zařaďte do vašich ranních rituálů studenou sprchu a čekejte na zázraky. Příliv energie a dobré nálady se dostaví už po několika dnech, kdy začnete s otužováním. Mimo jiné studená sprcha také pomáhá zvýšit obranyschopnost a přeměňuje naše bílé tuky na hnědé. To dodává našemu tělu skvělou izolační vrstvu proti chladu.


Zabavte smysly

Po celém dni, kdy z médií slyšíme stovky zpráv a situace se každou hodinu mění, je potřeba si alespoň jednou za dva dny pořádně vyčistit hlavu. Naložte se do vany plné voňavé pěny a zapomeňte na chvilku na okolní svět. Podívejte se na web Notino, kde najdete spousty produktů pro relaxaci. 


Utečte do imaginárního světa

Kniha - nejlepší přítel člověka. A nyní to platí na sto procent. Kromě toho, že s knihou zaženete dlouhé večery, tak i vaše hlava se nechá unášet dějem knihy a nezbyde jí prostor na přemýšlení o okolním světě. Už jste se podívali, jaké zajímavé tituly pro vás připravily Knihy Dobrovský?


Nepodceňte vitamíny

Vitamíny vás před viry sice neochrání, ale pomohou vám zvýšit obranyschopnost. V dnešní době, kdy často nedodržujeme dostatečný přísun ovoce a zeleniny v každodenní stravě, je doplňování vitamínů až nezbytností. Mezi základní vitamíny, které bychom měli každý den doplňovat patří vitamín C, D, B komplex, draslík, hořčík a železo. Najdete je třeba na webu BENU lékárny


Pryč se vším, co nepotřebujete

Získejte sílu přírody a detoxikujte organismus. Na webu Prozdravi.cz najdete desítky přírodních látek, které vám pomohou odvést z těla nepotřebné a škodlivé látky. Zkuste zařadit do svého jídelníčku třeba chlorellu nebo zelený ječmen a čekejte na příval nové energie! 


S MIA Clubem ušetříte s každým nákupem. Věříme, že tuhle nelehkou situaci společně zvládneme a za chvíli si budeme užívat slunečních paprsků na zahrádce v kavárně.

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

KnihyDobrovský sleva 11 %
Prozdravi sleva 5,5 %
NOTINO sleva 5,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook