Lifestyle

Jak se zabavit v karanténě?

26.03.2020
Už ji tady máme nějaký ten den a nikdo neví, jak dlouho to celé může trvat. Pokud už jste uklidili celý byt, několikrát přeskládali knihovnu a možná jste se vrhli i do úklidu sklepa, věřte, že teď nastal čas na odpočinek. Připravili jsme pro vás 5 aktivit, kterými se můžete v karanténě zabavit sami i s celou rodinou.

Číslo jedna: Krycí jména

Ještě jste o této hře neslyšeli? Tato desková hra se neztratí v žádné rodině. Je určena pro 4 a více hráčů, ale najdete v ní i pravidla na hru ve dvou. Vybírat můžete z verze se slovy nebo z obrázkové. Z vlastní zkušenosti musíme říct, že obrázková je značně jednodušší a celá hra rychleji utíká. Seženete ji třeba na Bambuli. 


Číslo dva: Degustace

Co si budeme povídat, spousty párů si rádo v tento čas otevře láhev vína. Zpestřete si tuto zábavu a udělejte si soukromou degustaci. Kdy jindy než teď je čas na to, pořídit si několik lepších lahví vína a oslavit vaši lásku? Velký výběr vín najdete na e-shopu Víno Výhodně.
Číslo tři: Hudebník tělem i duší

Táhlo vás to vždy k hudbě, ale nikdy nebyl čas začít. Tak teď jej máte. Vyberte si nástroj, který ladí vašim uším i duši a začněte zkoušet. Uvidíte sami, že po pár týdnech zahrajete s klidem několik skladeb a budete mít z celé této záležitosti upřímnou radost. Hudební nástroj si vyberete třeba na Hudebním centru.


Číslo čtyři: Cupping

Jste milovníkem kávy a nespokojíte se jen tak s něčím? Připravte si doma cupping. Ještě jste o něm neslyšeli? Stačí si na Zlaté zrnko pořídit několik druhů zrn třeba Etiopii, Keňu a Columbii. Doma si pak tyto kávy připravíte na způsob jaký máte rádi třeba přes  frenchpress. Poté po lžičkách ochutnáváte kávu a tipujete, která je která. Trénink pro vaše chuťové buňky na každý den.


Číslo pět: Fit do plavek

Doufejme, že se celá tato záležitost přežene rychle. Do té doby si však můžete sáhnout na svědomí a začít s novoročními předsevzeními naplno. Chcete být v létě fit? Pořiďte si domů činky, gumy a jógamatku a na Youtube si najděte tutoriály nebo třeba nějakou 30 denní výzvu. Uvidíte sami, že po 30 dnech se vaší nové záliby nebudete chtít vzdát. Mrkněte se na InSportline, kde najdete veškeré sportovní vybavení.


Držíme vám pěsti a přejeme pevné zdraví. Doufejme, že brzy se naše ulice opět zaplní. 

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

InSPORTline.cz sleva až 2,5 %
Bambule sleva až 2,8 %
HudebníCentrum sleva 5,5 %
ZlatéZrnko sleva až 8,3 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook