Lifestyle

Holící strojky pro každého muže

22.10.2020
Nevíte, co dát pod stromeček tatínkovi, partnerovi nebo bráchovi? Kvalitním holícím strojkem nikdo nepohrdne. Abyste se lépe orientovali v nabídce, připravili jsme pro vás výčet těch nejzajímavějších. A samozřejmě máme pro vás i oblíbený cashback, podívejte se třeba do e-shopu Okay.

Philips Series 6000

Kompaktní a elegantní holící strojek, který si poradí se záhybem každé tváře. Značka Philips je tahounem v sekci holících strojků a určitě s ní nešáhnete vedle. Neznáme snad jediného muže, který by si nepřál mít podobný strojek doma. 

Holící strojek Remington HF9000 Heritage

Tento holící strojek je krásným designovým kouskem a zároveň v sobě ukrývá spousty moderních technologii. Zachytí jak ty krátké, tak i dlouhé vousy a pokožku nechá příjmně hladkou. Za nás TOP dárek pod stromeček.Philips S 7720/26

A další strojek od značky Phillips a tentokrát pro náročnější zákazníky. Tento holící strojek, kromě ohebné hlavice, která se přizpůsobí každému záhybu, má v balíčku také čistící stanici, díky které nezůstane na strojku ani chloupek. 

Multifunkční zastřihovač vousů a vlasů 7v1 Braun MGK 5045

A mysleli jsme i na pány, kteří si své dlouhé plnovousy hýčkají. Zde s holícím strojkem parádu neuděláte, ale taková multifunkční sada na zastřihování fousů, to je něco jiného. Sada obsahuje nástavce na 13 různých délek fousů. 


Všechny tyto tipy najdete na e-shopu Okay a my vám k nim přidáme i 3,3% cashback z nákupu zpět. Kromě toho sledujte naše MIA tipy, kde často máme další slevy, které můžete uplatnit na celý nákup.

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

OKAY sleva 3,3 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook