Lifestyle

DNY MARIANNE jsou plné péče a neodolatelných slev

18.09.2020
Dnes startují Dny Marianne. Jako každý rok se můžete těšit na spoustu slev, které potěší vaši duši i tělo a rozzáří vám váš den. Dny Marianne jsou plné péče, kterou si zaslouží každá žena. A nejen žena. Celý víkend můžete vybírat ze stovek slev, které jsou pro vás připravené. A u nás v MIA Clubu získáte za každý nákup další peníze zpět. Užijte si babí léto po svém a udělejte si radost.

Voňavé potěšení a péče o tělo

Pro každou ženu, která má ráda stylové parfémy a vůně, které probudí smysly, zde máme několik tipů, na které e-shopy se mrknout. Kromě vůní zde také najdete pečující kosmetiku od světoznámých značek a to s úžasnými slevami. Pojďme se na ně podívat.


FAnn parfumérie sleva až 35%

DOUGLES sleva až 25%

SEPHORA sleva až 25%

Yves Rocher sleva 300 Kč
Probuďte bohyni podzimu

Co si budeme povídat. Každá žena se chce líbit a každá žena si čas od času ráda koupí něco nového do šatníku. Nyní přišel ten správný čas, jak se vyfiknout a pořídit si pár nových kousků za skvělé ceny. Oblečte se do trendů podzimu 2020 a nechte zazářit vaši jedinečnost. Nový kousek do skříně vám nejen vykouzlí úsměv na tváři, ale nyní také potěší vaši peněženku. Co si pořídíte vy? Zde je několik tipů na oblíbené e-shopy, které jsou zapojené do akce Dny Marianne.


AboutYou sleva až 25%

Astratex sleva až 25%

BIBLOO sleva až 25%

Orsay sleva až 25%

MODIVO sleva až 30%
Protančete celým dnem

Na závěr se podíváme na e-shopy, kde nakoupíte stylové boty, ve kterých se ráda projdete, ať už bude svítit slunce nebo pršet. Originální botky vykouzlí  pomyslnou třešničku na dortu vašemu outfitu. Ne nadarmo se říká, že boty o člověku řeknou vše. Jaký bude váš první dojem?


UrbanStore sleva až 25%

CCC sleva až 25%

Eobuv sleva až 30%

FootShop sleva až 25%


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

FAnn sleva až 5,5 %
Footshop.cz sleva 3,9 %
Sephora sleva až 5,5 %
Orsay.cz sleva až 3,3 %
Douglas sleva až 4,4 %
UrbanStore sleva až 2,8 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook