Lifestyle

Jak předejít podzimní únavě a ubránit se bacilům?

03.09.2019
Sychravý podzim a teploty rychle padající ze slunných třicítek téměř na polovinu s sebou přináší spoustu nástrah v podobě bacilů a depresivních nálad. Máme zaručené triky od našich babiček až po ty z lékárny, které vás zaručeně ze spárů těchto “nepřátel” vysvobodí.

Jezte bobule!

Čím dál častěji slýcháváme, že bobule jsou všelék plný vitamínů, který přispívá ke zklidnění mysli a nadopuje tělo velkou dávkou vitamínů. Pokud nemáte babičku, která vám na zahradě pěstuje jeřabiny, sáhněte po vaničce plné borůvek. Borůvky v sobě ukrývají antooxidanty, které nám pomáhají s detoxikací těla. Pokud toužíte po celkové detoxikační kůře, podívejte se na čaje v nabídce Benu lékárny. Také se doporučuje celodenní půst, který je nejlepší dělat za úplňku. Koupejte se v růžích

Vůně v nás vyvolávají pozitivní energii a myšlenky. Zkuste do vaší koupele přidat pár kapek růžového oleje, tedy oleje z růží a uvidíte ten rozdíl. Pokud si nelibujete ve sladkých tónech, na e-shopu Notino najdete spoustu olejů, které provoní vaši koupelnu vůní kokosu, skořice, exotického koření nebo třeba šafránu. Nechte se unášet na smaslné melodii okouzkujících vůní. Hrajte si s nimi a vykouzlete si skvělé wellness i u vás ve vaně.Vyměňte vodu v těle

Vědeli jste, že usazená voda v těle spůsobuje množství civilizačních chorob a brání dostatečnému fungování imunity? Tuto vodu je dobré čas od času vyměnit za novou. Pokud nevíte jak na to, stačí si na Benu lékárně objednat přípravky na výměnu vody, které zaručeně vyfiltrují starou vodu z orgání a nahradí čerstvou. Sami uvidíte, že se po této transformaci budete cítit svěžější, hubenější a plní energie.


Udělejte si radost

Co vykouzlí úsměv na vašich rtech? Boj proti podzimním depresím jasně vyhrávají činnosti, které vás udělají šťastnými. Jsou to knihy? Vybertte si strhující příběh na Knihy Dobrovský a na deprese zapomeňte. Rádi nakupujete? Využijte slev na Dny Marianne a kupte si něco nového na sebe. Možností je spousta, tak si vyberte tu, která vás přivede na jiné myšlenky.


Ibišek je lék!

Poslední avšak neméně důležitý bod je Ibišek. Je to taková přírodní bomba nadupaná vitamínem C. Ten brání bacilům, aby na vás zaútočili a vy tak můžete prožít radovánky v sychravém počasí bez újmy na zdraví. Zkuste si každý den ráno místo kafe nalít hrnek ibiškového čaje a zima bude vaše. 


 

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

FAnn sleva až 5,5 %
Pilulka.cz sleva 1,7 %
BENU sleva 2,8 %
NOTINO sleva 5,5 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook