Lifestyle

Black Friday je tady! Jak se vyznat ve stovkách slev a vybrat ty správné dárky?

11.11.2019
Jako každý rok před Vánoci začnou prodejci brát své zákazníky přímo útokem. Předhánějí se o to, kdo nabídne větší slevu, přidá dopravu zdarma nebo extra dárek za nákup. Takovému nátlaku je často těžké odolat. Proto máme malý trik, jak si nenechat utéct ty správné slevy, neutrácet zbytečně moc a potěšit každého v rodině. Vytipovali jsme e-shopy, kde nakoupíte ve slevách ty správné dárky pro celou rodinu.

Pro prarodiče

Snad nejhorší vymýšlení dárků je pro babičky a dědy. Co jim vlastně darovat, když stejně vždy řeknou, že nic nechtějí, hlavně ať mají radost vnoučata? Za svůj život dostali určitě již spousty svetrů, ponožek a množství zajímavých (i těch méně zajímavých) knížek. S takovým dárkem žádný rozruch neuděláte. Zkuste zavzpomínat, jestli vám nevyprávěli příběh o místě, kde byli jako mladý pár a kam by se rádi znovu podívali. Pro mé prarodiče je to třeba polská oblast Zakopané. Spousty zájezdů, na známá i méně známá místa pak najdete na Slevotéka.cz. Pro rodiče

Přemýšlíte o dárku, který si vaši rodiče užijí, prožijí společně několik chvil a zároveň na něho budou vzpomínat ještě hodně hodně dlouho? V tom případě se podívejte na nabídku kuchařské školy Chefparade.cz. Darovat můžete kulinářský zážitek s chutí exotiky, naučit je, jak správně připravit ty nelepší steaky nebo upéct lákavé pochutinky. Vybírat můžete z více jak 45 kurzů vaření pro začátečníky i pokročilé. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.


Pro děti

Dárek pro nejmenší nosí samozřejmě Ježíšek, ale i tak mu můžete trochu pomoci. Velké množství hraček, které rozvíjí pozornost, najdete na nejoblíbenějším dětském portále Feedo. A před Vánoci pro vás chystají mraky slev. Již v průběhu listopadu můžete chytnou první akci Black Friday a slíbit vám můžeme i další během prosince! Na Feedo.cz seženete spoustu krásných dárků i pro nastávající maminky, stačí si vybrat z množství rozkoškých doplňků pro miminka. 


Dalších spoustu nápadů na dárky pro přítele, sestru nebo bráchu naleznete v záložce MIA dárky.

SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

Chefparade.cz sleva až 8,3 %
Feedo.cz sleva 3,9 %
Slevoteka.cz sleva až 2,8 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook