Lifestyle

5 knižních titulů pro ženy, které pod stromečkem udělají radost

21.10.2020
Ponořit se do tajuplného světa dobrodružných příběhů, lovestory, detektivních povídek i reálných životopisů a vypnout tak svět okolo nás, je čas od času potřeba. A co by to byly za Vánoce, kdyby jste pod stromečkem nenašli v některém z dárků zabalenou knížku? Vybrali jsme pro vás pět tipů, se kterými zabodujete. Na stránce dole pak najdete e-shopy s knihami, kde vám k nákupu přidáme slevu.

Pro maminku - Aristokratka u královského dvora

Humoristický příběh z aritokratického prostředí, který vás vtáhne. Těšit se můžete na zajímavé zápletky, cestování a třeba i neplánovanou návštěvu obchodu s mariuhanou. Jde již o pátý díl z této série a věříme, že se u něj z plna hrdla zasmějete. 


Pro sestru - Hygge

Že jste o tomto fenoménu ještě neslyšeli? Kniha Hygge je takový malý návod, jak žít život jednoduše a šťastně. Stala se fenoménem, který změnil život nejednomu člověku a vy tento dar nyní můžete předat  vaší setře. Hygge je volba číslo jedna.


Pro babičku - Takový byl Karel Gott

Hloubáte nad tím, jaký titul bude tím pravým pro babičku? Co si zavzpomínat na Karla Gotta? Tato legenda české hudební scény v příbězích, které vyprávějí kolegové a přátelé z nejužšího okolí. Kniha Takový byl Karel Gott je oslavou života této legendy.
Pro kamarádku - Prázdniny v Evropě

Vezměte kamarádku na cestu po Evropě, tedy alespoň v představách. Čtvrtý díl knižní série od Ladislava Zibury vás tentokrát vezme na 14000 km dlouhou pouť přes Evropu. Ladislav je skvělý a vtipný vypravěč, který nabídne množství zápletek, neuvěřitelných situací a vezme vás na místa, kam jste se vždy chtěli vydat. 


Pro každou ženu - Snadno a rychle

Další z dílů veleúspěšných kuchařek od Romana Vaňka a jeho ženy Jany je tady. Umění vařit snadno a rychle a navíc výtečně chce zvládnout každá žena. Každý recept je popsán krok za krokem a podtržen příslušnou fotografií. S touto kuchařkou oslníte jak ty zkušené tak i začátečníky.


SOUVISEJÍCÍ NABÍDKY

KnihyDobrovský sleva 11 %
Martinus.cz sleva až 3,9 %
DůmKnihy.cz sleva až 2,2 %
KnihyABZ.cz sleva až 2,8 %

Je to tady! Stačí vložit Váš e-mail a můžete začít využívat všech výhod MIA Clubu.

Jsem tu poprvé,
CHCI SE REGISTROVAT

Registrovat přes Facebook
VYTVOŘIT ÚČET ZDARMA

CHCI SE PŘIHLÁSIT
do svého účtu

Přihlásit přes Facebook